شهادت حاج قاسم نهضت آزادی‌خواهی به پا کرد/خون شهید سلیمانی میلیون‌های نفر را به جبهه مقاوت پیوند داد
1398/11/27
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان
شهادت حاج قاسم نهضت آزادی‌خواهی به پا کرد/خون شهید سلیمانی میلیون‌های نفر را به جبهه مقاوت پیوند داد
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: خون شهید سپهبد سلیمانی نهضتی آزادی‌خواهی به پا کرد و میلیون‌ها نفر را به جبهه مقاومت پیوند داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، سردار سیدصادق حسینی در مراسم چهلم شهادت شهید سلیمانی که هم‌اکنون در سالن آزادی سنندج در حال برگزاری است، اظهار کرد: امروز در مجلسی کسی حضور داریم که خون به زمین ریخته‌اش در جهان نهضت به پا کرد.

فرمانده سپاه کردستان تصریح کرد: خون شهید سلیمانی برای جهان اسلام تبدیل به نماد نهضت مقاومت شد.

وی افزود: در کشورهای مختلف آسیایی و حتی اروپایی میلیون‌ها انسان به خون‌خواهی این شهید والامقام به پاخواستند و این موجب ترس دشمنان شد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: با شهادت شهید سلیمانی رهبر بزرگ انقلاب اسلامی در جهان درخشید و کشور ایران اقتدار بیشتری در عرصه داخلی و جهانی بدست آورد.

وی اذعان کرد: ملت ایران بعد از شهادت شهید سلیمانی با موشک‌باران بزرگترین پایگاه هوایی امریکا در عراق سیلی محکمی زدند که آنها حتی جرات نکردند پاسخ دهند.

سردار حسینی گفت: امریکاییان اعلام کردند اگر ایران مواضع آنها را بزند 52 نفطه ایران را خواهند زد اما رهبر معظم انقلاب شجاعانه و مدبرانه این مهم را هدایت کردند و قدرت ایران را به جهانیان نشان دادند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: هر چند یکی از بزرگترین و ارشمندترین و انقلابی‌ترین و پاک‌ترین مرد این سرزمین را از دست دادیم اما میلیون‌های ایرانی در محور مقاومت همچنان حضور دارند.

وی عنوان کرد: تا اخرین قطره خون از نظام و کشور و از انقلاب و خون شهیدان دفاع می‌کنیم و هرگز از پیمانی که با امام امت و رهبری بسته‌ایم عقب نخواهیم کشید.

سردار حسینی خطاب حضار گفت:‌ حضور با بصیرت شما در دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی به دهن دشمن بود و انشاءالله در دوم اسفند هم با حضور پای صندوق‌های اخذ رای با بصیرت و انگیزه حضور و با انتخاب نمایندگان انقلابی مجلس انقلابی در تراز انقلاب تشکیل خواهیم داد.

وی تصریح کرد: با حضور حماسه‌ساز خود در انتخابات پیش‌رو بار دیگر به دشمنان نشان خواهیم داد همیشه در صحنه دفاع از نظام هستیم و خواهیم ماند.

انتهای پیام/2330/70

 


آخرین کتاب ها