برگزاری هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کردستان
1398/11/28
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان
برگزاری هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کردستان
هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم یادواره سردار سهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با حضور استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان، همدان و کردستان در محل سازمان سنجش فنی و حرفه‌ای سنندج برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان اظهار کرد: خوشبختانه در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کنار مهارت آموزی که امروزه لازمه توسعه هرکشوری است و با اشتغال پایدار اتفاق می‌افتد برای فراگیران و کارآموزان این سازمان برنامه‌های خوبی از جمله مسابقات قرآنی به صورت استانی و منطقه‌ای برگزار می‌شود‌.

سیدجمیل احمدی عنوان کرد: این سازمان  توجه به فعالیت‌های فرهنگی را در راس امور و در کنار مهارت آموزی قرارداده است.

وی افزود:  برای داشتن آینده‌ای بهتر در کنار رسالت سازمانی مباحث فرهنگی و سرلوحه قراردادن مکتب قرآنی ضرورت دارد چراکه با زندگی طبق شیوه و فرامین قرآن، موفقیت را به دنبال دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان اظهار کرد: با توجه به رشد ثانیه‌ای تغیرات در دنیا ولی قرآن همواره درس‌های تازه‌ای برای جوامع جهانی دارد‌.

 احمدی تدبیر در آیه‌های قرآن را مهم برشمرد و به فرمایش پیامبراکرم در خصوص اهمیت به قرآن اشاره کرد و گفت: شریفان امت من حاملان قرآن شامل سه گروه، حافظان قرآن، معناکنندگان و مفسران قرآن و عمل کنندگان به این کتاب آسمانی هستند.

احمدی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با قرآن مانوس و آیه‌های قرآن را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود خاطرنشان کرد: سردار دلها  در راه نجات اسلام جان خود را در طبق اخلاص گذاشت و در سایه قرآن به لقای پروردگار نائل آمد.

وی در پایان اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره در  کلام و بیانات خود ملت را به پیروی از قرآن و تاسی از این کتاب نجات‌بخش سفارش می‌کند.


آخرین کتاب ها