تلاش در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی از مهم‌ترین اهداف بسیج مداحان است
1398/11/28
رئیس بسیج مداحان کشور
تلاش در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی از مهم‌ترین اهداف بسیج مداحان است
رئیس بسیج مداحان کشور گفت: تلاش در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی از مهم‌ترین اهداف بسیج مداحان است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، یوسف ارجونی در دومین همایش کشوری نغمه سرایان اهل سنت که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: از مردم خوب و خونگرم مردم کردستان و شهر سنندج کمال تقدیر را دارم که برای دومین سال میزبان این همایش هستند.
وی با اشاره به اینکه تصمیم براین است که برنامه پنج‌ساله‌ای را در سال‌های آینده دنبال کنیم، افزود: به مناسبت ولادت زهرا(س) جمعی از مداحان به دیدار مقام معظم رهبری رفتند و رهبر در این دیدار چند مطالبه از مداحان داشتند و باید برای تحقق این مطالبات برنامه‌ریزی و آنها را عملیاتی کرد.
وی با اشاره به این مطالبه‌ها گفت: که در وصف سبک زندگی اسلامی مداحان و نغمه‌سرایان تلاش کنند و آنرا ترویج دهند و همچنین مداحان باید شادی‌ها و غم‌های مردم را مدیریت کنند.
رئیس بسیج مداحان کشور اعلام کرد: امیدواریم بتوانیم در راستای وحدت و همبستگی امت اسلامی که همه ما باید به کار عملیاتی ورود پیدا کنیم به حوزه وحدت اسلامی برسیم تا قضیه تمدن نوین اسلامی شکل بگیرد و این از اهداف بسیج مداحان است.
ارجونی در پایان از تمامی مسوولان استان که در راستای برگزاری این همایش کمک کردند تقدیر کرد.
دومین همایش کشوری نغمه‌سرایان اهل سنت کشور با حضور استان‌های کردستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، هرمزگان در سنندج برگزار شد.

آخرین کتاب ها