رنگ انتخاب، رنگ سال ایرانی‌ها
1398/12/3
حماسه حضور
رنگ انتخاب، رنگ سال ایرانی‌ها
هر سال در فضای مجازی از رنگ سال سخن گفته می‌شود رنگی که هر سال از سوی شرکت پانتون انتخاب می‌شود و طرفداران مد و زیبایی به آن اهمیت می‌دهند اما مردم ایران نشان دادند که رنگ انتخاب، رنگ سال میلیون‌ها ایرانی است که بیانگر همدلی و وحدت آنهاست.

خبرگزاری فارس کردستان/ عدالت ناصری، اگر شما جزو آن دسته از مخاطبانی هستید که طرفدار رنگ‌ سال هستید باید بدانید که این رنگ، هر ساله از سوی شرکت پانتون که یک شرکت چاپ و رنگ است و خود را اقتدار جهانی در صنعت رنگ می‌نامد، انتخاب می‌شود، شرکت پانتون رنگ سال را براساس آنچه که در فرهنگ و سیاست دنیا رخ می‌دهد انتخاب می‌کند.

اما امروز سنندجی‌های غیور، کردستانی‌های شهیدپرور و ایرانیان میهن دوست با حضور در پای صندوق‌های رای رنگ انتخاب را برترین رنگ سال خود برگزیدند رنگی که وحدت و یکدلی مردم را به رخ جهانیان کشید و همدلی و انسجام را به ارمغان آورد.

رنگ انتخاب از انگشت ایرانیان گرفته تا مُهرهایی که بر شناسنامه‌هایشان نقش بسته است به زیبایی درخشید و زیباترین تصویر را از میان کل رنگ‌های جهان هستی عرضه کرد.

از دانش‌آموز ۱۸ ساله و رای اولی گرفته تا پیرمرد و پیرزن عصا به دست، همگی در دوم اسفند ۹۸ زیباترین رنگ را برگزیدند و از رنگ‌هایی که بر انگشت و شناسنامه خود خلق کردند سرنوشتی یکرنگ را برای کشور خود انتخاب کردند.

سرنوشتی که نه به دشمن اجازه‌ی تصمیم می‌دهد و نه اجازه‌ی زورگویی و اظهار قدرت به آنها را. حضور مردم در پای صندوق‌های رای نشان داد که دشمنان ضعیف اسلام نمی‌توانند هیچ دخالتی در سرنوشت این کشور داشته باشند.

مردم از انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی تاریخی برای سربلندی ایران ساختند و با حضورشان در پای صندوق‌های رای یک حماسه تاریخی دیگر آفریدند.

گرچه دشمنان برای توطئه‌افکنی خود هزینه‌ها کردند و یاوه‌گویی‌های پی در پی داشتند اما حضور پرشور مردم‌مان در انتخابات مجلس رویای چندساله دشمنان را نابود ساخت و آنها را از همیشه ناامیدتر کرد.

امروز دوربین‌ها و قلم صاحبان رسانه برای به تصویرکشیدن و بیان حضور حماسی مردم در انتخابات عاجز ماند و مردم مثل همیشه پیروز میدان انتخابات بودند چرا که با حضور سبزشان آمده بودند تا بگویند برای اعتلا و سربلندی کشور به صحنه می‌آیند و استواری‌شان را به رخ آنهایی می‌کشند که دست کم گرفته‌اند این وحدت و همدلی را.

اثر انگشت زیباترین اثر تاریخی کشور امروز در تاریخ ایران رقم خورد و مردم ما نشان دادند که هیچ رنگی بالاتر از رنگ انتخاب نیست و امید دارند که رنگ انتخاب برای کشورشان، آینده‌ای بهتر رقم خواهد زد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۲

آخرین کتاب ها