حضور حداکثری مردم در انتخابات خط بطلان بر شرارت‌های دشمنان می‌کشد
1398/12/4
امام جمعه دهگلان
حضور حداکثری مردم در انتخابات خط بطلان بر شرارت‌های دشمنان می‌کشد
امام جمعه دهگلان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح خط بطلان بر شرارت‌های دشمنان می‌کشد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، ماموستا عبدالسلام محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع دهگلان اظهار کرد: ای مؤمنان «اگر دین خدا را یاری کنید، خدا شما را یاری می‌کند و بر دشمنانتان پیروز می‌گرداند و گام‌هایتان را استوار می‌دارد».
وی با بیان اینکه این آیه مبارکه بیانگر جزاء از جنس عمل است، خاطرنشان کرد: اگر دین خدا را یاری کنید شما در دنیا ثابت القدم و در قیامت رستگار خواهید شد.
وی تصریح کرد: امروزه جنگ بر علیه اسلام و مسلمانان به آخرین نقطه خود رسیده وآثار آن کاملا مشهود است همچنانکه در غزوه‌های بدر، خیبر و جنگ‌های صلیبی کاملا مشهود بود.
امام جمعه دهگلان اظهار کرد: امروز جنگ دشمنان جنک برعلیه منابع مادی و معنوی جهان اسلام است.
ماموستا محمدی با بیان اینکه امروز نوبت ماست که به وظیفه ی خود عمل کنیم، گفت: نباید اجازه دهیم دین مغلوب افراد فاسد و بی‌دین شود.
وی اذعان کرد: بدحجابی و بی‌حجابی امروزه در شبکه‌های تلویزیونی بیگانه به زبان‌های، فارسی، کردی، ترکی، عربی و در کل به زبان مسلمانان در حال ترویج است که نهاد خانواده و جامعه ما را تهدید می‌کند.
امام جمعه دهگلان خاطرنشان کرد: امروزه قبح و زشتی گناه در جامعه ریخته شده است و ریختن قبح گناه و زشتی از خود زشتی بدتر و مخرب‌تر است.
به گفته ماموستا محمدی، ربا به اسم  کارمزد، رشوه بنام شیرینی، تهمت و افترا بنام نقد و چالش، زنا و قبایح بعنوان رابطه و نیاز در حال ترویج و اشاعه است.
وی اظهار کرد: لذا امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه مهم وخطیر برای جلوگیری از فساد در جامعه است.
امام جمعه دهگلان اظهار کرد:حفظ ضروریات خمس مال، نفس، عقل، نسل، عرض و آبرو لازم و هر چیز این ضروریات را حفاظت کند مصلحت و اگر تهدید کند مفسدت است.
ماموستا محمدی در بخش دیگر از خطبه ها به موضوع راههای تقویت ایمان اشاره و بیان کرد: ذکر و یاد خدا، تقویت باورهای دینی و شناخت صحیح دین، اخوت برادری و محبت، انس و دوستی با قرآن و مجالست حلقه‌های ذکر و نصیحت علما و بزرگان و ارتزاق حلال از راه‌های تقویت ایمان است.
ماموستا محمدی در بخش دیگری از خطبه به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت:‌ حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح یک وظیفه همگانی است.
وی اذعان کرد: بار دیگر با حضور اکثریتی و انتخاب اصلح خط بطلان بر شرارت‌های دشمنان کشیدند.
وی اظهار کرد: امروز روز عزت و اقتدار ملی و حفاظت از امنیت و نظام است که با حضور اکثریتی بار دیگران انقلاب و نظام را در مقابل تهدیدات دشمنان بیمه خواهیم کرد.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها