حضور حداکثری مردم در انتخابات شعور سیاسی ملت را نشان داد
1398/12/4
امام جمعه موقت بیجار
حضور حداکثری مردم در انتخابات شعور سیاسی ملت را نشان داد
امام جمعه موقت بیجار گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات شعور سیاسی ملت را نشان داد و موجب یاس و ناامیدی هرچه بیشتر شمنان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، ماموستا جلال مرادی اظهار کرد: حضور حد اکثری مردم و انتخاب فرد اصلح مهم‌ترین رسالت‌ تک‌تک ایرانیان است.
وی تصریح کرد: در مسئله انتخابات آنچه که حائز اهمیت است حضور حداکثری مردم است چرا که این حضور پر شور و شعور مردم مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب اسلامی است که شب روز در رسانه‌ها وفضاهای مجازی برای دلسرد کردن مردم شریف ما فعالیت و فرا فکنی می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: حضور نشانگر و بیانگر وفاداری مردم ایران به انقلاب و این خاک عزیز است.
وی با بیان اینکه در کنار ضرورت مشارکت حداکثری انتخاب نامزد اصلح و شایسته نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت:‌زیرا آینده سیاسی،اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی و توسعە و آبادانی را به دنبال دارد.
وی اذعان کرد: خداوند در قرآن کریم انسان را به انتخاب آگاهانه و هوشیارانه دعوت و بر اهمیت این مهم تاکید فرموده است.
وی در ادامه به اهمیت خوف و ترس از عقاب و عذاب الهی از دیدگاه قرآن و حدیث هم گریزی زد و گفت: خداوند متعال در قرآن کریم در خصوص اهمیت موضوع خوف از عذاب الهی می‌فرماید: ‏عقاب پروردگار تو اين چنين است« كه درباره قوم نوح و عاد و ثمود و مدين و غيره گذشت، هرگاه كه بر اثر كفر و فساد ، اهالي شهرها و آبادي‌هایی را عقاب كند كه ستمكار باشند به راستي عقاب خدا دردناك و سخت است».‏
وی عنوان کرد: در حدیثی که حضرت ابوذر غفاری(رض) از رسول الله (ص) روایت می‌کند اهمیت این موضوع هر چە بیشتر برای ما آشکار می‌شود.
وی گفت: رسول خدا فرمودند:« من چیزهایی را از عالم غیب مشاهده می‌کنم، که شما مشاهده نمی‌کنید و صداهایی می‌شنوم که شما نمی‌شنوید، آسمان ناله می‌کند و شایسته است که ناله کند. سوگند! به آن ذاتی که جان من در قبضه قدرت اوست، در آسمان به اندازه چهار انگشت جای خالی وجود ندارد، زیرا در آنجا فرشتگان بی‌شماری در محضر مقدس بار تعالی سر به سجده گذاشته‌اند.
وی تصریح کرد: اگر ما فقط به رحمت خداوند امیدوار باشیم این برای ما کافی نیست، بلکه باید ترس از عقاب الهی را در خود ایجاد کنیم و از عذاب خدا هم در عین امیدوار بودن بترسیم و از گناهان پرهیز کنیم.
وی عنوان کرد: از گناهان و اعمال حرام باید بپرهیزیم زیرا آتش هولناکی که با گناهان خود فراهم می‌کنیم دود آن در روز قیامت به چشم خود ما خواهد رفت و مایه خسران و زیان خواهد بود.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها